Tilbake til alle rapporter

Ulovlig oppsatt reklameskilt langs FV

Rapportert i kategorien Ulovlige oppslag anonymt 08:25, fre. 6 september 2019

Sendt til Malvik 4 minutter senere

Her har et treningssenter tatt seg til rette og satt opp et reklameskilt langs FV. Skiltet er satt opp på en gatelysstolpe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Beklager sent svar på henvendelsen din. Markabygdvegen er en fylkesveg og fylkeskommunen er dermed myndighet her.

    Sendt inn av Randi Garberg 16:23, man. 9 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter