Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i veikanten grunnet at grusen er blitt vasket vekk.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:17, man. 9 september 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Veien er smal og det er faktisk gjort fort å komme utenfor kanten om man møter en bil. Pga dyp grøfting så er kanten vasket bort. Dumper man nedi der så ryker understellet!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, tir. 8 oktober 2019

  • Fremdeles ikke løst, og det er dypere enn før.

    Publisert anonymt 20:53, tir. 8 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter