Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys, ledning mellom to gatelys henger farlig lavt. Gnr 23 Bnr 13 i Hadsel.

Rapportert i kategorien Gatelys av otto@fjordbakk.com 11:10, tor. 12 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 5 minutter senere

Mørkt gatelys, ledning mellom to gatelys henger farlig lavt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:21, søn. 20 oktober 2019

  • Dårlig, møtt med arroganse,et gatelys stadig mørkt

    Sendt inn av otto@fjordbakk.com 19:21, søn. 20 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, man. 2 desember 2019

  • Umulig å komme i kontakt med ansvarshavende i kommunen.

    Sendt inn av otto@fjordbakk.com 13:31, man. 2 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:27, mandag 6 januar 2020

  • Stadig mørkt gatelys,ikke mulig å komme i kontakt med ansvarshavende i kommunen.

    Sendt inn av otto@fjordbakk.com 20:27, mandag 6 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter