Tilbake til alle rapporter

Tett avløp

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Widar Sahr 08:22, fre. 13 september 2019

Sendt til Kvinnherad 2 minutter senere

Tett avløp vannet renner over veien, har vert slik i mange uker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?