Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:31, fre. 13 september 2019

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Ingen lys i gatelysene på gullsmedjordet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:11, søn. 13 oktober 2019

  • Problem fortsatt ikke løst.

    Publisert anonymt 22:11, søn. 13 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:14, tor. 21 november 2019

  • Ingen framgang med problemet. Lys mangler fortsatt.

    Publisert anonymt 21:14, tor. 21 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter