Tilbake til alle rapporter

Kloakk? i veikanten.

Rapportert anonymt 15:00, man. 16 september 2019

Sendt til Lillesand og Aust-Agder 4 minutter senere

Det har helt siden det ble sprengt ut og bygget garasje på nr 4 vært veskesig i veikanten mellom Rosenberggate 2 og 4. Det er dårlig drenering og det er konstant fuktig i grøfta og veien. Det har i den senere tid (hele våren og sommeren) blitt illeluktende, og til tider ubehagelig når man passerer stedet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter