Tilbake til alle rapporter

"Fartshump" etter graving

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:18, man. 16 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Asfaltering etter graving er alt for høy i forhold til resten av veien. Dessuten, og det er det værste, stripa med asfalt ligger på skrå i forhold til kjøreretningen som gjør det veldig utrivelig å passere med bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:26, man. 14 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, man. 11 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:00, man. 9 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:44, mandag 6 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:19, mandag 3 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:31, mandag 2 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:05, mandag 30 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:41, mandag 27 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter