Tilbake til alle rapporter

Pære gått i lampe ved nedkjøring til sliperisvingen rett utenfor Valsevegen 2

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Ullersmo 21:44, ons. 18 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 minutt senere

Pære gått i lampe. Lampen står rett ved fareskiltet for fartsdumper når du kommer fra sliperisvingen og skal ut på Bjertnesgrenda. Det er veldig mørkt der og ungene går der til skolebussen om morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, tor. 17 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter