Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig vei fra dær asfalten slutter og ned til enden av veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:45, tor. 19 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Frosta mindre enn et minutt senere

Det har vært en hullete og sporete vei i flere måneder. Meget kritikkverdig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Publisert anonymt 17:43, tor. 29 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter