Tilbake til alle rapporter

Det dumpes til stadighet hageavfall i veikanten. Om høsten kommer masse frukt fra omkringliggende hager. Dette medfører en oppblomstring av smågnagere, og rotter er observert både levende og overkjørte. Vi ønsker skilt som sier at det ikke er lov.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 16:47, lør. 21 september 2019

Sendt til Rælingen 2 minutter senere

Dumping av hageavfall. Frukt fra hager dumpes. Oppblomstring av smågnagere , også rotter. Ønsker skilt som viser at det ikke er lovlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilder

    Publisert anonymt 18:49, lør. 21 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:54, lør. 19 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter