Tilbake til alle rapporter

Dypt, bredt hull i veien pga at veien ble gravd over i fjor da det ble lagt ned kabel der. Fortsatt ikke ordnet.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:36, tir. 24 september 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Stort bredt hull i veien som fører ut på hamnevegen. Har vært forsøkt fylt med sand men er like ille igjen etter få dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:57, tir. 22 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter