Tilbake til alle rapporter

Rist/vannavløp som utgjør en fare.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Bjarne Saltveit 21:11, tir. 24 september 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Min henvendelse gjelder en nedfelt rist tett ved sykkel/gangstien. Sykkelstien går i en liten bue forbi risten. Jeg syklet rett fram, var uoppmerksom og traff akkurat på kanten. Jeg har markert på bildet akkurat slik jeg må ha syklet. Jeg hadde et stygt velt. Jeg mener risten må heves og og mulig bør kanten av sykkelstien følge en rett linje. Hullet med risten ligger rett ved fotgjengerovergangen ved inngangspartiet til Lyse Elnet AS.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter