Tilbake til alle rapporter

Meget ujevn veistrekning.

Rapportert anonymt 11:38, lør. 2 juli 2011

Sendt til Arendal og Aust-Agder 2 minutter senere

Veistrekningen har meget dårlig standard. Den har sunket ned, og tendens til sprekker i veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?