Tilbake til alle rapporter

Furusetvegen er i dårlig stand.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Karoline rønning 14:15, man. 30 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 5 minutter senere

Det er mye hull og store hull i vegen. Vært sånn lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:17, man. 28 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:14, man. 25 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter