Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalten ved innkjøringen til pendlerparkering ved Skeiane satsjon

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:04, man. 21 oktober 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er en stund siden dette hullet oppsto og det blir bare større og større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, man. 18 november 2019

  • Det er fylt på litt asfalt i hullet, men jeg vil fremdeles klassifisere det som hull.

    Publisert anonymt 12:10, man. 18 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:02, man. 16 desember 2019

  • Det er ikke fylt opp med asfalt i hele hullet. Det virker som om de ikke hadde nok asfalt og bare fylte opp resten. De har ikke kommet tilbake for å ordne det skikkelig.

    Publisert anonymt 13:02, man. 16 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:50, mandag 13 januar 2020

  • Hullet er ikke fylt opp fullstendig med asfalt, men d virker som om de mener dette er Ok nok. Saken kan bare avsluttes nå, for d skjer ikke mer nå, tenker jeg. Synes bare d er så dumt å gjøre jobben halvveis og ikke få satt en strek på at jobben er fullført.

    Publisert anonymt 13:50, mandag 13 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter