Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:25, tor. 10 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Det er mørkt i alle gatelykter mellom rundkjøringen ved Vikelvveien og Olderdalen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:55, tor. 7 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:55, tor. 7 november 2019

  • Det er mørkt i alle gatelykter mellom rundkjøringen ved Vikelvveien og Olderdalen.

    Publisert anonymt 21:25, søn. 6 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?