Tilbake til alle rapporter

To gatelys som ikke slår seg skikkelig på

Rapportert i kategorien Gatelys av Inge Jonsen 19:15, tor. 10 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Halsa 5 minutter senere

Gatelys utenfor Haugan 1 og det over slår seg ikke skikkelig på. Børe utbedres snarest med tanke på sikkerheten til barna her

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Inge Jonsen 19:25, tor. 7 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter