Tilbake til alle rapporter

Masse sand og stein i veien og tette kummer etter massivt skybrudd

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Erik Åsberg 16:30, fre. 11 oktober 2019

Sendt til Halden 5 minutter senere

Et massivt skybrudd har fraktet med seg masse sand og stein ned på bussholdeplassen. Kummer er også tette, så vann renner ikke unna

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:45, fre. 8 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:08, tor. 12 desember 2019

  • Kommunen har ikke gitt lyd fra seg, aner ikke om dette blir lest av kommunen i det hele tatt.

    Sendt inn av Erik Åsberg 19:08, tor. 12 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:51, torsdag 9 januar 2020

  • Kummer er naturligvis ikke tette, men fortsatt mengder av grus og sand langs fortauet nederst i Ingerfjellveien.

    Sendt inn av Erik Åsberg 19:51, torsdag 9 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, torsdag 6 februar 2020

  • Fortsatt masse sand, riktignok ikke lenger i veibanen for det er blitt tvunget til fortauskantene, men neste skybrudd drar det ned i slukene.

    Sendt inn av Erik Åsberg 22:15, torsdag 6 februar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Erik Åsberg 06:41, fredag 6 mars 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter