Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved gangfelt fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom-Arild Sørum 08:01, ons. 16 oktober 2019

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys ved gangfelt fungerer ikke. Vanskelig å se gående som skal krysse veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:56, tor. 14 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:53, fre. 13 desember 2019

  • Akkurat i dag virket lyset. Men det har vært av og på i perioden siden avviklet ble varslet

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tom-Arild Sørum 09:53, fre. 13 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?