Tilbake til alle rapporter

Gatelys virket ikke, dette er en meget bratt bakke som vinterstid blir meget glatt, det er hovedveien folk bruker å gå til og fra sentrum fra Stortua.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:48, tor. 17 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:22, tor. 14 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:32, søn. 22 desember 2019

  • 2 mnd siden jeg la inn denne, ikke noen respons...……. Hva er poenget med en slik side, vis en verken får tilbakemelding på hva som blir gjort eller blir plannlagt

    Publisert anonymt 10:32, søn. 22 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter