Tilbake til alle rapporter

Slaghull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Reinholdt Reinholdtsen 21:09, ons. 6 juli 2011

Sendt til Statens vegvesen region nord og Ballangen 1 minutt senere

På stedet markert i kartet er det hull i grusveien som bør repareres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet ble utbedret tidligere i høst.

    Sendt inn av Petter Reinholdtsen 22:26, lør. 24 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter