Tilbake til alle rapporter

Lyspærer i 2 stk gatelys er ødelagt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:39, fre. 18 oktober 2019

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lyspærer i 2 stk gatelys er ødelagt. Det er svært viktig at dette blir fikset ettersom folk liker å kjøre opp mot 50 km/t på i hele området. Det kan gjerne settes opp noen fartshumper oppover bakkene. Det er svært liten respekt for fartsgrensen på Furuhaugane og stor nok fare med fungerende gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er totalt 4 gatelys som er mørkelagt. Furuhaugane 2, 5, 18 og 24 (gatelyset ved furuhaugane lekeplass). Det er bare konvensjonelle gatelys og ikke de grønne.

    Publisert anonymt 23:11, lør. 19 oktober 2019

  • Jeg meldte i fra om problemet på fredagen og det var fikset i løpet av tirsdagen uka etter. Bra respons tid.

    Publisert anonymt 15:12, lør. 16 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter