Tilbake til alle rapporter

Hull/undergravd veiskulder

Publisert av Jon Erik Lund 22:28, fre. 18 oktober 2019

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Masse er skylt vekk fra beskylder rett utenfor asfaltkanten. Dette skjer rett over drensrør under veien. Risiko for at det er mer undergavd under veien enn det som er synlig fra veiens venstre side på veg oppover/ vestover. Stedet er ca 3.1 km vest for Jondalsvegskillet Fv37/ enden på Bromyrsletta (siste drenering før autovernet starter på høyre side yttersving. Lett å se og bør vurderes før vinter/ kulde/ tele

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Til orientering: Ordet "beskylder" er feil autokorrigert av telefonen. Ordet jeg skrev inn var: beskylder.

    Sendt inn av Jon Erik Lund 22:33, fre. 18 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter