Tilbake til alle rapporter

10 cm dypt x 40 cm bredt hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:46, lør. 19 oktober 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har vært utført gravejobb på tvers av Åsveien av entrepenør tilhørende Åsveien nr.9. Veien har vært oppgravd i 2 år.Utbygger har aldri asfaltert veien. Hver gang det er regnskyll så blir det store groper i veien. Dette er andre gang jeg har meldt denne saken til kommunen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:41, søn. 17 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:38, søn. 15 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:22, søndag 12 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter