Tilbake til alle rapporter

For trangt å passere parkerte kjøretøy

Rapportert i kategorien Parkering av Anders Karlsen 22:09, lør. 19 oktober 2019

Sendt til Råde 1 minutt senere

Det blir stadig parkert lastebiler, lastebil-hengere og diverse krokkasser for lastebil her, slik at det blir nermest umulig å passere på denne veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Containerbil flyttet

    Sendt inn av Anders Karlsen 20:45, lørdag 6 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter