Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i vei på siden mot kornåker

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik Sandnes 14:02, ons. 23 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Det har vært et dypt synkehull i asfalten her i lengre tid. Rett ved siden av ble det reparert et tilsvarende hull for en lengre tid siden. Dette nye hullet kom etter at det første var reparert. Hullet er stort nok til å forårsake stor skade på hjuloppheng på en bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Erik Sandnes 15:40, tor. 21 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter