Tilbake til alle rapporter

Vegoppmerking og/eller skilt mangler i rundkjøring øst for Fetsundbrua

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:18, tor. 24 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 1 minutt senere

Kjøremønsteret inn i rundkjøring fra øst avviker fra "vanlig" kjøremønster i rundkjøring. Dette var vist ved vegoppmerking (høyre felt til høyre og venstre felt rett fram eller til venstre), men dette er ikke på plass igjen etter asfaltering. Dette fører til uheldige situasjoner. Kjøremønsteret kunne med fordel også vært vist med skilt (f.eks. kjørefeltorienteringstavle 707.1).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:00, tor. 21 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter