Tilbake til alle rapporter

De tre første gatelysene Alstadhaugvegen retning mot nord virker ikke. Lenge siden det har vært lys i de.

Rapportert i kategorien Gatelys av Steinar Bjørås 23:08, fre. 25 oktober 2019

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

De tre første gatelysene virker ikke. Aldtadhaugvegen retning nord ved Eideskorsen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk svar fra Vegvesenet at det ikke var deres ansvar, men kommunen sitt. Ikke svar fra kommunen, men lysene virker nå.

    Sendt inn av Steinar Bjørås 23:24, fre. 22 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter