Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:25, lør. 26 oktober 2019

Sendt til Rakkestad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

De siste dagene har det vært helt svart når mørket kommer. Gatelysene langs Ytre vei og i området rundt virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:54, lør. 23 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:54, lør. 23 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?