Tilbake til alle rapporter

Rv70 Goma busstopp/Nordsundbrua 2 stk

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 01:03, søn. 27 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Stolpe ved enden av brua, busstopp retn. sentrum. Nettopp skifta (?), svart igjen. Nest siste stolpe på brua også mørk, med skilt "Museum".

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:28, søn. 24 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:58, søn. 22 desember 2019

  • Busstopp lyser, men utpå brua et det av/på.

    Sendt inn av Andre Gjørven 18:58, søn. 22 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:46, tirsdag 21 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:02, tirsdag 18 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:25, tirsdag 17 mars 2020

  • Ny pære på brua

    Sendt inn av Andre Gjørven 22:31, onsdag 1 april 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter