Tilbake til alle rapporter

Freiveien 55/57 fullt sandfang

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Andre Gjørven 01:09, søn. 27 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Fullt sandfang sørside veg mellom Freiveien 55 og 57. Åtte rapportere kummer innenfor lite område på Goma.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:30, søn. 24 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:59, søn. 22 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:46, tirsdag 21 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, tirsdag 18 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:25, tirsdag 17 mars 2020

  • Tømt

    Sendt inn av Andre Gjørven 01:36, tirsdag 2 juni 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter