Tilbake til alle rapporter

Gatelys rett over veien fra Nordlysveien 15 virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Harald Johnsen 15:44, man. 28 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Gatelysene rett over veien fra Nordlysveien 15 virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:50, man. 25 november 2019

  • Virker ikke som om et slikt problem blir prioritert

    Sendt inn av Bjørn Harald Johnsen 16:50, man. 25 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:29, tir. 24 desember 2019

  • Useriøst, har ikke blitt reparert, nå er det flere lys i samme gata som er mørklagt... 🙄

    Sendt inn av Bjørn Harald Johnsen 04:29, tir. 24 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:10, tirsdag 21 januar 2020

  • Problemet er ikke løst, nå er det flere lys i gata som ikke virker... 🙄

    Sendt inn av Bjørn Harald Johnsen 08:10, tirsdag 21 januar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter