Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom fløtervegen 15 og 17 kommer og går. Virker noen timer for å slukke noen timer igjen

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Gundersen 20:31, man. 28 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 4 minutter senere

Gatelys mellom fløtervegen 15 og 17 kommer og går. Kan virke i mange timer for så å være slukt i mange timer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Frode Gundersen 20:53, man. 25 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter