Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke i moneveien/ røseveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:46, tir. 29 oktober 2019

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Mørkelagt boligområde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:56, tir. 26 november 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:56, tir. 26 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?