Tilbake til alle rapporter

Veldig dårlig vei i Lokenvegen , utenfor nr 22 stikker kumlokk opp av veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:36, ons. 30 oktober 2019

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Lokenveien er veldig dårlig. Utenfor nr 22stikker kumlokket opp av veien. Veien bør også stenges for gjennomkjøring da mange har alt for stor fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lokenveien er veldig dårlig. Kumlokk stikker opp

    Publisert anonymt 15:40, ons. 30 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?