Tilbake til alle rapporter

Humper i asfalten over stikkrenner

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:11, ons. 30 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ringebu 4 minutter senere

Svært mange dårlig bygde stikkrenner har resultert i farlige og ubehagelig humper i asfalten på hele strekningen som starter ved Trabelia camping og videre forbi Lundes KIWI og Venabu hotell.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:51, ons. 27 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, tor. 26 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:57, tor. 20 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:03, tor. 19 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:00, tor. 16 april 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter