Tilbake til alle rapporter

22.aug ble gjerdet som skiller E-134 Gomsrudveien og Tillischbakken kjørt ned.

Publisert av Tove Sætra 21:04, tor. 31 oktober 2019

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Gjerdet som skiller Gomsrudveien (E-134) og Tillischbakken ble revet ned ved et biluhell.Dette skjedde 22.aug-2019. Vi ønsker at dette blir satt opp igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Publisert anonymt 10:37, onsdag 22 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter