Tilbake til alle rapporter

Gatelys virkar ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:19, fre. 1 november 2019

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys mellom Vestre bakkavegen 10 og 12 virkar ikkje.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:17, fre. 29 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:25, fre. 27 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, fredag 14 februar 2020

  • Eg har blitt oppdatert av folk fra kommunen om at dei har skifta lyset, men feilen er ikkje sjølve lyset.

    Publisert anonymt 11:25, fredag 14 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:35, fredag 13 mars 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:47, søndag 12 april 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:03, mandag 11 mai 2020

  • Dårlig, det har tatt ca eit halvt år å få ordne eit gatelys!

    Publisert anonymt 07:03, mandag 11 mai 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter