Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys rett ved strømboks

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:39, søn. 3 november 2019

Sendt til Birkenes og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset er mørkt. Det er rett ved strømboksen som nå er utsatt for påkjørsel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?