Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rist over sluk, ved barneskole.

Publisert av Torill E B Sundhaug 12:47, søn. 3 november 2019

Sendt til Re og Vestfold 2 minutter senere

Rett ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:56, søn. 1 desember 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:38, søn. 29 desember 2019

  • Det tok tid, og sluket ved siden av er også ødelagt. Kanskje greit å se etter litt mer enn akkurat det som folk ser. Ansvarlig for vedlikehold bør være noen som har ansvar for. Ikke meg.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Torill E B Sundhaug 19:38, søn. 29 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?