Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rist over sluk, ved barneskole.

Publisert av Torill E B Sundhaug 12:47, søn. 3 november 2019

Sendt til Re og Vestfold 2 minutter senere

Rett ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:56, søn. 1 desember 2019

  • Det tok tid, og sluket ved siden av er også ødelagt. Kanskje greit å se etter litt mer enn akkurat det som folk ser. Ansvarlig for vedlikehold bør være noen som har ansvar for. Ikke meg.

    Sendt inn av Torill E B Sundhaug 19:38, søn. 29 desember 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter