Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i flere lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av Ståle Halvorsen 16:34, søn. 3 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Flere lys i gaten er blitt mørke å noen har vært mørk i flere år...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:01, man. 2 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:38, man. 30 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:58, tirsdag 28 januar 2020

  • Det blir ikke reparert

    Sendt inn av Ståle Halvorsen 06:58, tirsdag 28 januar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:24, tirsdag 25 februar 2020

  • Ingen reaksjoner fra kommunen

    Sendt inn av Ståle Halvorsen 12:24, tirsdag 25 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:53, tirsdag 24 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter