Tilbake til alle rapporter

Gatelyset i Tverrveien 55 har vært mørk i lang tid.

Rapportert i kategorien Gatelys av Monica Flåseth 19:14, man. 4 november 2019

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Regner med at pærene er ødelagte i og med det ikke lyser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, man. 2 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, man. 30 desember 2019

  • Det har skjedd forbedringer på andre plasser på Tronbølfeltet, men denne jeg har meldt fra om er fortsatt ødelagt.

    Sendt inn av Monica Flåseth 20:25, man. 30 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter