Tilbake til alle rapporter

Sykkelfelt avsluttes på farlig måte

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Kjetil Grude Flekkøy 21:07, tir. 5 november 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

1 - Sykkelfeltet ledes uten varsel opp på et fortau med mange fotgjengere. Kollisjonsfaren er stor. Pga bakken ned Sognsvannsveien, har syklister oftest god fart her; alternativet blir å kaste sykkelen ut i bilfeltet. 2 - På motsatt side mangler fortau. Fotgjengere til/fra p-plassen like i øst bruker sykkelfeltet, så syklister må bruke bilfeltet. Når snøen kommer, flyttes alt litt mer ut i veien. 3 - Fra rundkjøringen i vest mangler sykkelfelt. Det starter tilfeldig etter bensinstasjonen, selv om det er plass hele veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:11, ons. 4 desember 2019

  • Ingen endring Sykkelfelt bør fortsette Før det er ordnet, må skilt varsle at felt avsluttes

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 08:11, ons. 4 desember 2019

  • Still open, via questionnaire, 18:22, ons. 1 januar 2020

  • Ingen endring. Skiltstolpe finnes, men bærer bare skilt om fartsdemper.

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 18:22, ons. 1 januar 2020

  • Still open, via questionnaire, 18:53, ons. 29 januar 2020

  • En for krevende oppgave å sette et skilt på en eksisterende stolpe...?

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 18:53, ons. 29 januar 2020

  • Still open, via questionnaire, 21:32, ons. 26 februar 2020

  • Intet gjort

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 21:32, ons. 26 februar 2020

  • Still open, via questionnaire, 18:15, tor. 26 mars 2020

  • Intet gjort. Kan løses enkelt med skilt på eksisterende skiltstolpe (nå kun for fartshump)

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 18:15, tor. 26 mars 2020

  • Still open, via questionnaire, 21:51, tor. 21 mai 2020

  • Still open, via questionnaire, 08:34, søn. 21 juni 2020

  • Still open, via questionnaire, 16:07, søn. 26 juli 2020

  • Fortsatt ledig plass på stolpe...

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 16:07, søn. 26 juli 2020

  • Still open, via questionnaire, 16:24, søn. 23 august 2020

  • Still open, via questionnaire, 21:50, ons. 23 september 2020

  • Ingen ting fikset, selv om det er så enkelt

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 21:50, ons. 23 september 2020

  • Still open, via questionnaire, 22:14, ons. 21 oktober 2020

  • Well...

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 22:14, ons. 21 oktober 2020

  • Still open, via questionnaire, 16:22, tor. 19 november 2020

  • Det andre skiltet som sto der er flyttet, men det manglende skiltet har ikke kommet på plass.

    Sendt inn av Kjetil Grude Flekkøy 16:22, tor. 19 november 2020

  • Still open, via questionnaire, 13:17, lør. 19 desember 2020

  • Still open, via questionnaire, 13:48, søn. 17 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?