Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjell Jørgenrud 23:55, fre. 8 november 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:47, søn. 8 desember 2019

  • Det er ikke lys i lampa . Sørmyrveien 2-4

    Sendt inn av Kjell Jørgenrud 12:47, søn. 8 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter