Tilbake til alle rapporter

Oppmerking av sykkelsti i undergang, samt piler som viser kjøreretning, viser ikke lenger. Trenger å males på nytt.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av annheleneinen@yahoo.no 12:10, søn. 10 november 2019

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Oppmerking av sykkelsti i undergangen, samt piler som viser kjøretetning, viser ikke lenger. Særlig farlig for barn som trenger pilene for å huske hvilken side de skal sykle på. Trenger å males på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, tir. 17 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:38, lørdag 8 februar 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:36, søndag 29 mars 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter