Tilbake til alle rapporter

Skilt med påbudt kjørefelt og markering av hinder på midtrabatt er nedkjørt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 08:47, man. 11 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 3 minutter senere

Skilt for påbudt kjørefelt og markering av hinder veibanen på midtrabatten opp Gevingåsen er kjørt ned. Skummelt da ingen ting nå markerer midtrabatten i betong som stikker 15 cm opp av veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset :-)

    Publisert anonymt 13:22, ons. 13 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter