Tilbake til alle rapporter

Vi opplever gjennom hele vinteren at gårdsplassen vår og bilene som står der blir sprutet ned i snø og is klumper da veien forbi blir brøytet. Vi har gårdsplass rett ut i veien, og syns ikke noe om at vi må måke gårdsplassen på nytt hver gang veien blir brøytet. Vi har gitt beskjed om dette mange ganger, men det hjelper ikke.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:51, man. 11 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 4 minutter senere

Gårdsplass og biler blir sprutet ned med snø og is klumper , hver gang veien forbi oss blir brøytet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter