Tilbake til alle rapporter

Mørkt område

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Ruud Gudmundsen 20:35, ons. 13 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 4 minutter senere

Flere mørke lamper

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:10, tor. 12 desember 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:42, tor. 9 januar 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Anders Ruud Gudmundsen 08:01, tor. 6 februar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter