Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Paul Ulvund 20:54, ons. 13 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll mindre enn et minutt senere

Mørk gatelys lenge no

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er ikke kommet lys i einset veien enda

    Sendt inn av Paul Ulvund 13:16, ons. 4 desember 2019

  • Takk for rask utført

    Sendt inn av Paul Ulvund 23:21, ons. 11 desember 2019, markert som fikset

  • Er ikke løst enda no er det to gatelys som er svart

    Sendt inn av Paul Ulvund 21:36, man. 6 januar 2020, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter